Imprezy firmowe

Wyjazdy na Morawy za winem i za zabawą w ramach firmy, kolektywu pracowników, dają gwarancję dobrze spędzonego czasu w znanym kolektywie, dobrego odreagowania się od codziennych spraw firmowych. W większości wypadków będzie chodziło o spędzenie przyjemnego weekendu z zabawą, ale też z możliwością przeprowadzenia w kręgu pracowników firmy lub dla innych firm prezentacji różnego rodzaju, przeprowadzenia szkoleń, konferencji, seminariów, prelekcji etc.

W tym celu wybraliśmy dla Państwa takie miejsca, gdzie znaleźć można i wyborne wina w piwniczkach, przedegustować je, a zarazem przeprowadzić roboczą część imprezy. Wiele winiarstw dysponuje już dziś na Morawach południowych odpowiednim zapleczem, tzn. zakwaterowaniem w własnych pensionach na miejscu i odpowiednimi pomieszczeniami z techniką komputerową, audiowizualną, gdzie z powodzeniem można wszystkie zamiary związane z imprezą firmową przeprowadzić.

O ile zdecydujecie się na wyjazd typu imprezy firmowej, prosimy tylko o przekazanie nam na nasz kontakt następujących informacji:

  • termin wyjazdu
  • zakładany czas przyjazdu na pukt kontaktowy (granica PL-CZ w Cieszynie, punkt wyjazdowy w Suchej Górnej (Horní Suchá) – patrz kontakt – w w celu dalszego rozplanowania czasowego imprezy
  • ilość uczestników
  • wymogi na przeprowadzenie prezentacji – wyposażenie audiowizualne, komputerowe itp.
  • sposób transportu (w własnym zakresie lub formą zamówienia u nas)

I w tym wypadku w możliwie jaknajkrótszym terminie przedstawimy Państwu propozycję programową wraz z kosztorysem, wszystko dokładnie przekonsultujemy z klientem w celu jaknajlepszego zaspokojenia potrzeb klienta.

Zamówienia na imprezy firmowe prosimy składać z większym wyprzedzeniem terminowym ze względu na nieraz ograniczone możliwości noclegowe, gdyż w wypadku imprez firmowych zakłada się udział większej ilości klientów. Dotyczy to zwłaszcza impez w terminie wzmożonego ruchu turystycznego i w okresie winobrania.