Nasza oferta

Propozycja spędzenia przyjemnego weekendu w piwniczkach win przy dobrym morawskim winie to jedna z naszych podstawowych ofert. Piwniczka win ze swoją niepowtarzalną atmosferą to wyjątkowe miejsce do relaksu, odreagowania się od codzienności, od kłopotów związanych z pracą, tu można wprost fizycznie odczuć, jak do żył płynie nowa energia wraz z dobrym winem i dobrą kuchnią…bo co tu ukrywać – dobre trunki i dobra gastronomia od zawsze były źródłem dobrego samopoczucia i pozytywnych doznań.

Dla Państwa wybraliśmy takie miejsca, które gwarantują swoimi usługami jaknajprzyjemniejsze wrażenia, które osobiście sprawdziliśmy. W wybranych piwnicach win, czy to już w większych firmach lub w małych winiarstwach rodzinnych znajdziecie pierwszorzędne usługi w cenach bardzo dostępnych. Do miejsc, w których będziecie Państwo spędzali wieczory winiarskie, staramy się dostosować zawsze i odpowiednie miejsca noclegowe. Program wieczorów winiarskich staramy się zawsze dostosować do Państwa wymogów na podstawie wzajemnej konsultacji. O ile będziecie mieli Państwo specjalne wymogi, prosimy o przedstawienie nam takich – w miarę możliwości postaramy się sprostać Państwa wymaganiom.

Weekendowe wyjazdy to nie tylko wino, staramy się w miarę Państwa możliwości czasowych zaproponować też coś ciekawego pod względem turystycznym. Morawy mają mnóstwo ciekawych spraw do zaoferowania – wspaniałą przyrodę, zabytki historyczne, folklor…

Mamy nadzieję, że nawet te krótsze wypady na Morawy Południowe będą dla Państwa niecodziennym, oryginalnym przeżyciem albo też mogą stać się niecodziennym podarunkiem dla osób wam blizkich.

Weekendowe wyjazdy oprócz klasycznych wieczorów winiarskich można połączyć z wieloma imprezami winiarskimi, jakimi są wystawy win, dni otwartych piwnic win w poszczególnych gminach winiarskich. Jest to okazja do poznania szerokiej skali przeróżnych win od wielu winiarzy, od drobnych producentów, którzy produkują wina przede wszystkim dla własnych potrzeb oraz dla kręgu swych przyjaciół, aż po wina dużych producentów, a to wszystko na jednym miejscu. Na imprezach tych jest też okazja, oprócz degustacji win, posłuchać muzyki cymbałowej i popróbować miejscowych specjałów kulinarnych. Przegląd wybranych akcji związanych z winem na Morawach znajdziecie tutaj